ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE

DZIESIĄTE ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE

Jak co roku, zapraszamy na dziesiąta już edycję Łódzkich Spotkań Stomatologicznych.

DZIEWIĄTE ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE

Trzy dni wykładów, rekordowa ilość uczestników, interesujące warsztaty oraz towarzyszące imprezy integrujące środowisko lekarskie - tak można podsumować tegoroczne IX Łódzkie Spotkania Stomatologiczne.

W imieniu Wiceprezes ORL Pani Małgorzty Lindorf oraz Komisji Stomatologicznej Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi pragniemy podziękować wszystkim zaproszonym gościom, wykładowcom, sponsorom oraz uczestnikom za udział w dziewiątej edycji Łódzkich Spotkań Stomatologicznych. To wydarzenie było rekorodowe pod każdym względem. Dziękujemy!

SZÓSTE ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE

Lekarska integracja – na pograniczu nauki i humoru. Szósta już edycja Łódzkich Spotkań Stomatologicznych, organizowanych przez Komisję Stomatologiczną, działającą przy Okręgowej Radzie Lekarskiej w Łodzi, odbyła się w tym roku w dniach od 25 do 27 września (piątek–niedziela), ponownie w Słoku pod Bełchatowem.

PIĄTE ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE

Było jubileuszowo i… rekordowo. W ośrodku konferencyjno-wypoczynkowym „Wodnik” w miejscowości Słok koło Bełchatowa odbyły się w dniach 26–28 września 2014 r. kolejne V Łódzkie Spotkania Stomatologiczne (ŁSS). Trudno uwierzyć, że kurs naukowy, połączony z imprezą integracyjną dla lekarzy dentystów, organizowany przez Komisję Stomatologiczną przy Okręgowej Izbie Lekarzy w Łodzi, ma już pięcioletnią tradycję.

CZWARTE ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE

W klimacie „ziemi obiecanej”

Po raz czwarty już Komisja Stomatologiczna naszej Okręgowej Rady Lekarskiej zorganizowała w tym roku, tradycyjnie w ostatni weekend września (27–29 września) Łódzkie Spotkania Stomatologiczne. Złamała jednak wcześniejszą zasadę, że konferencje te co rok organizowane będą na terenie innej delegatury łódzkiej Izby i podjęła decyzję, by na dłużej zagościć w pięknym, malowniczo położonym centrum konferencyjno-szkoleniowym Hotel „Wodnik” k. Bełchatowa, gdzie obradowano w minionym roku.