ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE

DZIEWIĄTE ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE

Trzy dni wykładów, rekordowa ilość uczestników, interesujące warsztaty oraz towarzyszące imprezy integrujące środowisko lekarskie - tak można podsumować tegoroczne IX Łódzkie Spotkania Stomatologiczne.

W imieniu Wiceprezes ORL Pani Małgorzty Lindorf oraz Komisji Stomatologicznej Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi pragniemy podziękować wszystkim zaproszonym gościom, wykładowcom, sponsorom oraz uczestnikom za udział w dziewiątej edycji Łódzkich Spotkań Stomatologicznych. To wydarzenie było rekorodowe pod każdym względem. Dziękujemy!

SZÓSTE ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE

Lekarska integracja – na pograniczu nauki i humoru. Szósta już edycja Łódzkich Spotkań Stomatologicznych, organizowanych przez Komisję Stomatologiczną, działającą przy Okręgowej Radzie Lekarskiej w Łodzi, odbyła się w tym roku w dniach od 25 do 27 września (piątek–niedziela), ponownie w Słoku pod Bełchatowem.

PIĄTE ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE

Było jubileuszowo i… rekordowo. W ośrodku konferencyjno-wypoczynkowym „Wodnik” w miejscowości Słok koło Bełchatowa odbyły się w dniach 26–28 września 2014 r. kolejne V Łódzkie Spotkania Stomatologiczne (ŁSS). Trudno uwierzyć, że kurs naukowy, połączony z imprezą integracyjną dla lekarzy dentystów, organizowany przez Komisję Stomatologiczną przy Okręgowej Izbie Lekarzy w Łodzi, ma już pięcioletnią tradycję.

CZWARTE ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE

W klimacie „ziemi obiecanej”

Po raz czwarty już Komisja Stomatologiczna naszej Okręgowej Rady Lekarskiej zorganizowała w tym roku, tradycyjnie w ostatni weekend września (27–29 września) Łódzkie Spotkania Stomatologiczne. Złamała jednak wcześniejszą zasadę, że konferencje te co rok organizowane będą na terenie innej delegatury łódzkiej Izby i podjęła decyzję, by na dłużej zagościć w pięknym, malowniczo położonym centrum konferencyjno-szkoleniowym Hotel „Wodnik” k. Bełchatowa, gdzie obradowano w minionym roku.